
2 808 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және екі бөліктен тұратын резеңкеленген тұтқасы бар Барс 21410 ағаш ұстасының балтасының жартылай шеңберлі кесу жиегі бар, сондықтан ол ағашты оңай кеседі. Оны ағаш ұстасының кез келген түрін орындау үшін пайдалануға болады: ағашты кесу, шабу және жару. Жіңішке жүзі бар құрал ойықтарды кесуге, бөренелерді кесуге, бөренелер үйін салуға және т.б. үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.924 кг |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996104829 |