
4 439 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 1000 г жұмыс бөлігі және екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар Барс 21414 ағаш ұстасының балтасының жартылай шеңберлі кесу жиегі бар, сондықтан ол ағашты оңай кеседі. Оны ағаш ұстасының кез келген түрін орындау үшін пайдалануға болады: ағашты кесу, шабу және жару. Жіңішке жүзі бар құрал ойықтарды кесуге, бөренелерді кесуге, бөренелер үйін салуға және т.б. үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 1.619 келі |
| Жайманың салмағы | 1000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 175 мм |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 620 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996104812 |