
12 827 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"Ет тартқыш" соғылған балта 21657, 1900/2100 г, 500 мм, М2 ағаш балтамен құрастырылған, ұшаларды кесу үшін қолданылады. Бұл кәсіби аспазшыларға, базарлардың, қасапханалардың жұмысшыларына және тамақ өнеркәсібінің басқа мамандарына дәл кесу соққыларын жасау үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2.1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4607020533813 |