





52 560 ₸
Denzel 68999 15 x 6,00-6 бір доңғалақты, көлемі 140 литр және жүк көтергіштігі 230 кг-ға дейінгі күшейтілген құрылыс (бақша) арбасы кәсіби құрылысшылар мен фермерлерге күнделікті пайдалану үшін пайдалы. Бақшаға арналған арба құрылыс алаңдарында және ауыл шаруашылығында пайдалануға өте қолайлы. Оның көмегімен құрылыс жүктерін, сусымалы материалдарды және т.б. тасымалдауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жүк көтергіштігі | 230 кг |
| шанақтың көлемі | 140 л |
| Дөңгелектер саны | 1 д. (дана) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Биіктігі | 0.74 м |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 20.5 кг |
| Штрих-код | 4044996182964 |
| Ені | 0.65 м |
| Ерекшеліктері | жерге қысымы төмендетілген дөңгелек |
| Дөңгелектің диаметрі | 365 мм |
| Дөңгелекті таңбалау | 15х6,00-6 |
| Максималды жүктеме | 230 келі |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Науаның көлемі | 140 л |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Науа материалы | боялған болат |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Раманың диаметрі | 50 м |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |