
30 510 ₸
Салмағы 130 кг-ға дейінгі жүктерді тасымалдау үшін жүк көтергіштігі 130 кг, платформасы 355 х 230 мм болатын екі доңғалақты қол арба қолданылады. Болаттың қалыңдығы - 1,3 мм конструкцияның беріктігіне кепілдік береді. Арба жүктемелерге және механикалық зақымдарға төзімді құйылған шиналары бар 2 доңғалаққа орнатылған. Арматура қоймаларда және өндірістік зауыттарда қолданылады.
Артықшылықтары:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Штрих-код | 4044996183053 |
| Ені | 0.51 м |
| Ерекшеліктері | құйылған шиналар |
| Дөңгелектің диаметрі | 200 мм |
| Дөңгелекті таңбалау | 8 х 1.75 |
| Максималды жүктеме | 130 келі |
| Дөңгелектің түрі | құйылған |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Доңғалақ торының ені | 50 мм |
| Раманың диаметрі | 25 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |