
14 190 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бақшаға арналған жеңіл арба Sibrtech 689615, бір доңғалақты, көлемі 65 литр, бау-бақша және ауылшаруашылық жұмыстары кезінде жеңіл жүктерді тасымалдауға көмектеседі. Оның көмегімен аумақты ретке келтіруге және жапырақтарды жинауға, егін жинауға және т.б.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 7.1 кг |
| Биіктігі | 0.71 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 345 мм |
| Раманың диаметрі | 25 мм |
| Ұзындығы | 1.3 м |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 90 келі |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 65 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,5 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,0 мм |
| Ені | 0.63 м |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996189550 |