
6 809 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сыйымдылығы 90 л, 0,7 мм, 689183, 689633, 68968, 689233 және 689643 арбаларымен үйлесімді Palisad 68900 арбаларына арналған шанақ. Істен шыққан шанақты ауыстыруға мүмкіндік береді. Әртүрлі жүктерді — топырақты, құмды, құрылыс қоспаларын, қоқыстарды, бұтақтарды қолмен тасымалдауға арналған. Жазғы коттедждегі жұмыс үшін таптырмас.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Биіктігі | 0.25 м |
| Қаптамадағы биіктік | 250 мм |
| Ұзындығы | 0.89 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 890 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | мырышталған |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Ені | 0.64 м |
| Қаптамадағы ені | 640 мм |
| Штрих-код | 4606800080110 |