
27 530 ₸
Бақша арбасы Palisad 689225, 2 доңғалақты, жүк көтергіштігі 170 кг және көлемі 78 литр, бау-бақша және жеңіл құрылыс жүктерін тасымалдауға арналған. Ол салмақты қолмен жылжыту қажеттілігін жояды, арқаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Арбаның көмегімен бір уақытта көптеген жүктерді тасымалдауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 15.32 кг |
| Биіктігі | 0.6 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1.44 м |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 170 келі |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.25-8/3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 78 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Ені | 0.63 м |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800052278 |