
17 014 ₸
Жүк көтергіштігі 175 кг, көлемі 90 л пластик науасы бар Сибртех 68919 бау-бақша және құрылыс арбасы бау-бақша және жеңіл құрылыс жұмыстары үшін пайдаланылады. Онда қоқыстарды, бұтақтарды, топырақты, құмды, сондай-ақ құрылыс қоспаларын тасымалдауға болады. Қалыңдығы 3 мм полипропиленнен жасалған науасы бар, диаметрі 380 мм жүк дөңгелегі және қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм тұтас жақтауы бар арба салмағы 175 кг жүкті көтере алады. Конструкцияның беріктігін арттыру үшін шанақ тірелетін рамаға дәнекерленген тірек пластиналары қарастырылған. Арба маневрлі және бұрылу үшін көп орынды қажет етпейді. Пневматикалық доңғалақ бірқалыпты жүруді қамтамасыз етеді. Арба құрылыс алаңында және қала маңындағы аумақта таптырмас зат.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 13.5 кг |
| Биіктігі | 0.71 м |
| Қаптамадағы биіктік | 0.71 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1.42 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1.42 м |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 175 келі |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | пластикалық шанақ, мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 3 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Ені | 0.58 м |
| Қаптамадағы ені | 0.58 м |
| Доңғалақ торының ені | 107 мм |
| Штрих-код | 4606800073044 |