
47 990 ₸
Сибртех TTP2-01.00.000 68944 жүк көтергіштігі 190 кг, диаметрі 260 мм пневматикалық дөңгелектері және өлшемі 580 х 290 мм платформасы бар 2 доңғалақты қол арба салмағы 190 кг-ға дейінгі ірі жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Қабырғаларының қалыңдығы 1,2 мм болат жақтау конструкцияға беріктік береді. Түтіктері, резеңке шиналары және әрқайсысында 2 шарикті мойынтіректері бар пневматикалық дөңгелектер дірілді басады және жүктерді тасымалдауды жеңілдету үшін тегіс жүруді қамтамасыз етеді. Дөңгелектерді ауыстыруға болады, үйлесімді артикул — 68970. Арба қоймада немесе өндірісте жұмыс істеу үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 15.4 кг |
| Штрих-код | 4606800071927 |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Дөңгелектің диаметрі | 260 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Доңғалақ торының ені | 100 мм |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |