
26 460 ₸
Сибртех 689643 жүк көтергіштігі 230 кг, 2 доңғалақты, шанақ көлемі 90 литр болатын бау-бақша және құрылыс арбасы құрылыс алаңында немесе бақшада жұмыс істегенде жүктерді жылжытуға арналған. Онда топырақты, қиыршық тасты немесе құрылыс қоспаларын тасымалдауға болады. Арбаның 2 дөңгелегі бар, ол оның жүк көтергіштігін 230 кг, сонымен қатар түзу және бұрылыс кезінде тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Жүк салмағы біркелкі бөлінеді, сондықтан арба борпылдақ топыраққа түсіп кетпейді. Дөңгелектерді ауыстыруға болады, үйлесімді артикулдар 68972, 68976, 689765, 68948, 689485, 68953, 68977, 689775.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Салмақ | 11.5 кг |
| Штрих-код | 4606800063090 |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 0.62 м |
| Биіктігі | 0.66 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Максималды жүктеме | 230 келі |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.25-8/3.00-8 |