
20 316 ₸
Сибртех 689633 жүк көтергіштігі 170 кг және науа көлемі 90 литр болатын бау-бақша және құрылыс арбасы жазғы коттеджді салу немесе күтіп ұстау кезінде пайдалы болады. Ол қоқыстарды, бұтақтарды, жапырақтарды, топырақты, қиыршық тасты, құмды, сондай-ақ құрылыс қоспаларын жылжыту үшін қолданылады. Қажетті жүк көтергіштігіне қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм болат жақтау және қабырғасының қалыңдығы 0,7 мм шанақ арқасында қол жеткізіледі. Шанақ бір дөңгелекке орнатылған, бұл арбаның маневрлік қабілетін арттырады. 2 шарикті подшипниктер доңғалақтың айналуын жеңілдетеді, сондықтан арбаны тегіс емес жерде жылжыту оңай. Қажет болса, дөңгелекті ауыстыруға болады, үйлесімді мақалалар 68947, 689475, 68978, 689785, 68952.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Салмақ | 11.6 кг |
| Штрих-код | 4606800063083 |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 0.62 м |
| Биіктігі | 0.67 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Максималды жүктеме | 170 келі |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.25-8/3.00-8 |