






35 910 ₸
Сибртех ТМ бақша арбасы (Құрылыс арбасы)
өнер: 68968
Топырақты, құмды, қоқыстарды, бұтақтарды немесе құрылыс қоспаларын жылжыту үшін пайдаланылатын жүк көтергіштігі 180 кг және шанақ көлемі 90 л болатын PU дөңгелегі бар бау-бақша арбасы. Құрылыс арбасы құрылыс алаңында және саяжайда пайдалы болады.
Бір дөңгелектің арқасында арба өте маневрлі, оны тар жерлерде ашуға және тасымалдауға ыңғайлы. Қабырғаларының қалыңдығы 1,2 мм болатын жақтаудың қосымша тірегі бар, ал қалыңдығы 0,7 мм шанақ жақтаудың 2 бөлігін біріктіретін көлденең тақталарға тіреледі. Осының арқасында арба салмағы 180 кг жүкті көтере алады.
Доңғалақ алмалы-салмалы, оның орнына 68978, 689785, 68947, 689475 немесе 68952 артикулының бұйымын орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жүк көтергіштігі | 180 кг |
| шанақтың көлемі | 90 л |
| Дөңгелектер саны | 1 д. (дана) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Салмақ | 13.6 кг |
| Штрих-код | 4044996149769 |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Ерекшеліктері | полиуретанды дөңгелек, мойынтіректердің болуы |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 0.62 м |
| Биіктігі | 0.63 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 390 мм |
| Максималды жүктеме | 180 келі |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Дөңгелектің түрі | полиуретанды |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |