
18 480 ₸
Жүк көтергіштігі 100 кг және 65 литр сыйымдылығы бар Palisad 689125 бақша арбасы жүктерді тасымалдауды жеңілдетеді. Оның көмегімен бақшадағы тәртіпті сақтауға және ауылшаруашылық жұмыстары кезінде жапырақтарды, шөптерді және басқа да жеңіл жүктерді тасымалдауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Биіктігі | 0.61 м |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 8.47 келі |
| Штрих-код | 4044996151977 |
| Ені | 0.59 м |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Науаның көлемі | 65 л |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,6 мм |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,0 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Раманың диаметрі | 28 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |