
21 638 ₸
Жүк көтергіштігі 160 кг және 78 литр сыйымдылығы бар Palisad 689153 бақша арбасы бау-бақша және жеңіл құрылыс жүктерін тасымалдауды жеңілдетеді. 78 литрлік көлемді шанақ бір уақытта тыңайтқыштардың, бақша қоқыстарының және т.б. көп мөлшерде тасымалдауға мүмкіндік береді. Арба жазғы тұрғындарға аумақты күтіп ұстау үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 11.57 келі |
| Биіктігі | 0.59 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1.35 м |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 160 келі |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 78 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Ені | 0.64 м |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800052261 |