
31 800 ₸
Жүк көтергіштігі 150 кг, диаметрі 260 мм пневматикалық дөңгелектері және 350 x 235 мм платформасы бар Sibrtech NT1805 68931 2 доңғалақты қол арбасы салмағы 150 кг-ға дейінгі жүктерді тасымалдауға мүмкіндік береді. Камералары бар пневматикалық дөңгелектердің арқасында арба жұмсақ және тегіс қозғалады, дірілдемейді және шу шығармайды. Дөңгелектерді ауыстыруға болады, үйлесімді SKU 68970. Арбаны қоймалар мен кәсіпорындардың жұмысшылары пайдаланады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Салмақ | 9 келі |
| Штрих-код | 4606800052841 |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 1.2 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 260 мм |
| Максималды жүктеме | 150 келі |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Доңғалақ торының ені | 50 мм |
| Раманың диаметрі | 25 мм |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелектер саны | 2 |