
32 940 ₸
Күшейтілген бау-бақша-құрылыс арбасы Palisad 689233, 2 доңғалақты, шанақ көлемі 100 л, тыңайтқыштарды, құрал-саймандарды, сусымалы қоспаларды және жалпы салмағы 320 кг-нан аспайтын басқа жүктерді тасымалдауды жеңілдетеді. Оның арқасында жүктерді қолмен тасымалдаудың және арқаға шамадан тыс жүктеудің қажеті жоқ, сондықтан ол құрылысшылар мен бағбандар үшін таптырмас көмекші болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Салмақ | 16.45 келі |
| Штрих-код | 4606800052292 |
| Бренд | PALISAD |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 0.62 м |
| Биіктігі | 0.66 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Максималды жүктеме | 320 келі |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Науаның көлемі | 100 л |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |