





26 750 ₸
Күшейтілген бақша арбасы (құрылыс арбасы) Palisad тауардың коды: 689183. Арбаның құрылыс жүк көтергіштігі - 200 кг және көлемді шанағы 90 л. құрылыс материалдарын, тыңайтқыштарды, дақылдарды және т.б. жүктерді ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді.
Арба құрылыс және ауыл шаруашылығы жұмыстары барысында таптырмайтын көмекшіге айналады. Арматураланған конструкция арбаны үлкен көлемдегі жұмыстармен қарқынды пайдалану үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Бір доңғалақты құрылыс арбасының артықшылықтары:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Салмақ | 15.7 кг |
| Штрих-код | 4606800052285 |
| Бренд | PALISAD |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 0.62 м |
| Биіктігі | 0.67 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Максималды жүктеме | 200 келі |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |