
30 390 ₸
Күшейтілген арба бақша (құрылыс) Palisad 68923, 2 доңғалақты, шанақ көлемі 100 л, тыңайтқыштарды, құрал-саймандарды, сусымалы қоспаларды және жалпы салмағы 320 кг-ға дейінгі басқа жүктерді тасымалдауды жеңілдетеді. Оның арқасында жүктерді қолмен тасымалдаудың және арқаға шамадан тыс жүктеудің қажеті жоқ, сондықтан ол құрылысшылар мен бағбандар үшін таптырмас көмекші болады.
Бақшаға арналған екі доңғалақты арбаның артықшылықтары:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жүк көтергіштігі | 320 кг |
| шанақтың көлемі | 100 л |
| Дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Салмақ | 18.42 кг |
| Штрих-код | 4044996103983 |
| Бренд | PALISAD |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 0.62 м |
| Биіктігі | 0.72 м |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Максималды жүктеме | 320 келі |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Доңғалақ торының ені | 65 мм |
| Науаның көлемі | 100 л |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |