
22 900 ₸
Көлемі 90 литр және жүк көтергіштігі 200 кг болатын Palisad 68918 күшейтілген бау-бақша және құрылыс арбасы құрылыс материалдарын, тыңайтқыштарды, дақылдарды және т.б. жүктерді ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді. Ол құрылыс және ауыл шаруашылығы жұмыстары барысында таптырмайтын көмекшіге айналады. Арматураланған конструкция арбаны үлкен көлемдегі жұмыстармен қарқынды пайдалану үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Биіктігі | 0.69 м |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 15.7 кг |
| Штрих-код | 4044996103952 |
| Ені | 0.62 м |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Максималды жүктеме | 200 келі |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтаудың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Раманың диаметрі | 32 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |