
207 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
16662 ағаш тұтқасы ұзындығы 150 мм файлдарға арналған және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде қолданылады. Оның төртбұрышты отырғызу тесігі бар, оған сәйкес шанағы бар файл орнатылады. Бекітудің қарапайымдылығына байланысты бір тұтқаны бірнеше құралдар үшін пайдалануға болады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.012 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Диаметрі | 25 мм |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Тұтқаның материалы | қатты қатты ағаш |
| тұтқа | ағаш |
| Қаптамадағы ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4606800056061 |