
5 678 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жүктерді тасымалдау кезінде 54370, 5х0,038 м ілмектері бар, ратчет механизмі бар жүк бауы қолданылады. Оның көмегімен тасымалданатын заттарды тіркемеде немесе ашық көлік жүксалғышында бекітуге болады. Белдік таспа 130 кг жүкті көтере алады, сондықтан қозғалыс кезінде жүкті мықтап бекітеді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.721 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Ұзындығы | 5 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 2000 кг |
| Материал | полиэфир |
| Ені | 0.038 м |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4606800052599 |