
7 447 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жүк бауы ілгектермен Stels 54386 ені 5 см және ұзындығы 8 м, ысырма механизмі бар, жүктерді торлы конструкцияларға, мысалы, ашық автомобиль жүксалғыштарына, сондай-ақ тіркемелерге бекітуге арналған. Шекті жүктеме 800 кг құрайды, бұл жолдағы маневрлер кезінде багаждың сақталуын қамтамасыз етеді. Белдіктің салмағы 1,1 кг және бүктелген кезде өте ықшам, сондықтан оны сақтауға ыңғайлы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Ұзындығы | 8 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 2000 кг |
| Материал | полиэфир |
| Ені | 0.05 м |
| Қаптамадағы ені | 250 мм |
| Штрих-код | 4606800046437 |