
10 083 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жүк бауы ілгектермен Stels 54387 ені 5 см және ұзындығы 10 м, ысырма механизмі бар, жүктерді торлы конструкцияларға, мысалы, ашық автомобиль жүксалғыштарына, сондай-ақ тіркемелерге бекітуге арналған. Шекті жүктеме 800 кг құрайды, бұл жолдағы маневрлер кезінде багаждың сақталуын қамтамасыз етеді. Белдіктің салмағы 1,52 кг және бүктелген кезде өте ықшам, сондықтан оны сақтауға ыңғайлы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.52 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Ұзындығы | 10 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 2000 кг |
| Материал | полиэфир |
| Ені | 0.05 м |
| Қаптамадағы ені | 240 мм |
| Штрих-код | 4606800046444 |