
2 149 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жүк бауы ілгектермен Спарта 543385 ұзындығы 5 м, автоматты ысырма механизмі бар, жеңіл автокөліктің немесе тіркеменің төбесіндегі жүк салғыштағы заттарды мықтап бекітеді және жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Габаритті багажды бекіту үшін ұзындығы 5 м жеткілікті. Белдік полипропиленнен — берік және тозуға төзімді материалдан жасалған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.258 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 47 мм |
| Ұзындығы | 5 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Материал | полиэфир |
| Ені | 0.025 м |
| Қаптамадағы ені | 135 мм |
| Штрих-код | 4044996070346 |