
9 565 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels 54365, 0,038 x 5 м ілмектері бар жүк бауы, автоматты ысырмасы бар, жүктерді жеңіл автокөліктің ашық шатыр сөресіне немесе тіркемеге бекітуге көмектеседі. Төзімді және тозуға төзімді полиэфирден жасалған. Коррозияға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Бұл әртүрлі заттарды тасымалдау кезінде пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.917 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Ұзындығы | 5 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 2000 кг |
| Материал | полиэфир |
| Ені | 0.038 м |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996086057 |