
5 765 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Диаметрі | 2 мм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана дана |
| Болат маркасы | Q195 |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996160474 |