
1 581 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Диаметрі | 0.9 мм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана дана |
| Болат маркасы | Q195 |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996160443 |