
2 304 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, 115х1340 мм, ағаш сабы бар, ілмек тәрізді Sibrtech 62300 жусаны жазғы коттеджді арамшөптерден тазартуды жеңілдетеді. Ілмек тәрізді пішіні мен өткір қайралған жұмыс жиегінің арқасында ол арамшөптердің тамыры мен топырақтың үстіңгі қабатын тез және тиімді түрде кеседі. Жұмыс кезінде арқадағы жүктеме азаяды, бұл әсіресе егде жастағы адамдарға қатысты. Ені 115 мм шағын жұмыс бөлігі жету қиын және тар жерлерде жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.693 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 24 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1340 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1340 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 115 мм |
| Штрих-код | 4606800056207 |