
2 352 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
155х1340 мм серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, ағаш сабы бар, топсалы Sibrtech 62297 шұңқыры жазғы тұрғындар үшін учаскені тез арада арамшөптерден тазарту үшін пайдалы. Өткір қайралған жұмыс бөлігінің ілмек тәрізді пішіні бар, соның арқасында құрал арамшөптерді оңай кесіп, бетін қопсытуды жүзеге асырады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.716 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 24 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1340 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1340 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 155 мм |
| Штрих-код | 4606800056191 |