
1 460 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, 115 мм, сабы жоқ, ілмек тәрізді Сайбртех 62298 саяжай учаскесін арамшөптерден тазартуды жеңілдетеді. Ілмек тәрізді пішіні мен өткір қайралған жұмыс жиегінің арқасында ол арамшөптердің тамыры мен топырақтың үстіңгі қабатын тез және тиімді түрде кеседі. Жұмыс кезінде арқадағы жүктеме азаяды, бұл әсіресе егде жастағы адамдарға қатысты. Ені 115 мм шағын жұмыс бөлігі жету қиын және тар жерлерде жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.173 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 24 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 151 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 115 мм |
| Штрих-код | 4606800056184 |