
1 520 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, 155 мм, сабы жоқ, ілмек тәрізді Sibrtech 62297 шұңқыры жазғы тұрғындарға учаскені тез арада арамшөптерден тазарту үшін пайдалы. Өткір қайралған жұмыс бөлігінің ілмек тәрізді пішіні бар, соның арқасында құрал арамшөптерді оңай кесіп, бетін қопсытуды жүзеге асырады. Жусанды диаметрі 30 мм тұтқамен пайдалану ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.196 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 78 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 24 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 155 мм |
| Штрих-код | 4606800056177 |