
627 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Дөңгелек тірек Palisad 644045, h 150 см, пластмассадан жасалған металл, 5 сақинасы бар, зауыт тірегі ретінде пайдаланылады. Берік қаңқа бұтақтардың, жемістердің және кірпіктердің салмағынан майыспайды, сондықтан икемді және сынғыш өсімдіктерді қорғауды қамтамасыз етеді. 1,5 м биіктікке байланысты тірек биік бау-бақша дақылдары үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Өсімдік тірегі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.424 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Қаптамадағы ені | 300 мм |
| Штрих-код | 4044996131580 |