
572,88 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Дөңгелек тірек Palisad 644035, h 120 см, пластмассадан жасалған металл, 4 сақинасы бар, зауыт тірегі ретінде пайдаланылады. Берік қаңқа бұтақтардың, жемістердің және кірпіктердің салмағынан майыспайды, сондықтан икемді және сынғыш өсімдіктерді қорғауды қамтамасыз етеді. 1,2 м биіктікке байланысты тірек биік бау-бақша дақылдары үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Өсімдік тірегі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Қаптамадағы ені | 305 мм |
| Штрих-код | 4044996131573 |