
442 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Дөңгелек тірек Palisad 644015, h 60 см, пластмассадан жасалған металл, 3 сақинасы бар, зауыт тірегі ретінде пайдаланылады. Берік қаңқа бұтақтардың, жемістердің және кірпіктердің салмағынан майыспайды, сондықтан икемді және сынғыш өсімдіктерді қорғауды қамтамасыз етеді. Биіктігі 60 см болғандықтан, тірек төмен өсетін бау-бақша дақылдары үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Өсімдік тірегі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 640 мм |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4044996131559 |