
376 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Дөңгелек тірек Palisad 644005, h 45 см, пластмассадан жасалған металл, 3 сақинасы бар, зауыт тірегі ретінде пайдаланылады. Берік қаңқа бұтақтардың, жемістердің және кірпіктердің салмағынан майыспайды, сондықтан икемді және сынғыш өсімдіктерді қорғауды қамтамасыз етеді. 45 см биіктікке байланысты тірек төмен өсетін бау-бақша дақылдары үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Өсімдік тірегі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.118 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 450 мм |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4044996131542 |