
7 765 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Көлемі 1,98х0,33 м болатын Palisad 69127 бақша сәндік пирамидасы альпинистік және ұзын сабақты өсімдіктерге тірек ретінде пайдаланылады. Оның көмегімен сіз бақша учаскесін де безендіре аласыз және ықшам пішінінің арқасында пирамида тіпті шағын кеңістікте де оңай орналасады. 198 x 33 см өлшемдеріне байланысты құрылым биік өсімдіктер үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | жасыл |
| Салмақ | 1.83 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 450 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996081809 |
| Қаптамадағы ені | 280 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 198 х 33 см |
| Құрылым | құрама |
| Мақсаты | өсімдіктерге өрмелеу үшін |