
7 303 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Көлемі 1, 12х0,23 м болатын Palisad 69126 бақша сәндік шаршы пирамидасы альпинистік және ұзын сабақты өсімдіктерге тірек ретінде пайдаланылады. Оның көмегімен сіз бақша учаскесін де безендіре аласыз және ықшам пішінінің арқасында пирамида тіпті шағын кеңістікте де оңай орналасады. 112 x 23 см өлшемдеріне байланысты құрылым биік өсімдіктер үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | жасыл |
| Салмақ | 1.33 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1050 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Штрих-код | 4044996081786 |
| Қаптамадағы ені | 215 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 112,5 х 23 см |
| Құрылым | құрама |
| Мақсаты | өсімдіктерге өрмелеу үшін |