
9 589 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Көлемі 2,05 м x 0,38 м болатын Palisad 69128 бақша сәндік дөңгелек бағанасы альпинистік және ұзын сабақты өсімдіктерге тірек ретінде пайдаланылады. Оның көмегімен сіз бақша учаскесін де безендіре аласыз және ықшам пішінінің арқасында баған тіпті шағын кеңістікте де оңай орналасады. 205 x 38 см өлшемдеріне байланысты құрылым биік өсімдіктер үшін оңтайлы болып табылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | жасыл |
| Салмақ | 2 келі |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 75 мм |
| Штрих-код | 4044996056487 |
| Қаптамадағы ені | 390 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 205 х 38 см |
| Құрылым | құрама |
| Мақсаты | өсімдіктерге өрмелеу үшін |