
8 154 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77455 плаш ұстағышы әртүрлі өлшемдегі плашкаларды түсіруге мүмкіндік береді: М16-24. Оның арқасында слесарлық және монтаждау жұмыстары кезінде үйде қолмен жіптерді кесуге болады. Қалып ұстағыш жұмысты жеңілдетеді және бөлшектерде біркелкі жіптерді алуға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.945 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Диаметрі | 55 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996163703 |