
2 150 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77425 плаш ұстағышы диаметрі 25 мм плашкаларды ұстауға арналған. Ол слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде жіптерді қолмен кесуге ыңғайлы. Штамп ұстағыш біркелкі жіптерді жасау үшін қажетті күш-жігерді жұмсай отырып, жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.117 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 36 мм |
| Диаметрі | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Болат маркасы | аспаптық |
| Жіптің бағыты | оң |
| Қаптамадағы ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996106793 |