
1 855 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77114, G1/4 плашкасы құбырлардағы дюймдік бұрандаларды кесуге арналған. Оның көмегімен шеберханада, гаражда, үйде слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізуге болады. Бір бөліктен тұратын корпустың арқасында матрица жоғары сапалы жіптерді кеседі, себебі ол бөлікті толығымен ұстайды.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 21 мм |
| Диаметрі | 38 мм |
| Жіптің диаметрі | G1/4 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 50 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6H |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жіптің бағыты | оң |
| Цилиндрлік құбырлы бұранда (G/BSPT) | 1/4" |
| Жіптің қадамы | 1.34 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996163680 |