
521 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Матрица матрицасы 77071, HSS, M4 x 0,7 мм, металл бөлшектерінде ескі қалпына келтіруге немесе жаңа сыртқы метрикалық жіптерді жасауға арналған жіп кесетін құрал санатына жатады. Қарапайым конструкцияның арқасында штампты пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес, бұл үйде монтаждау және монтаждау жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Ал тұтас корпустың есебінен бөлшекпен қатты ілінісу қамтамасыз етіледі, сондықтан бұранда жоғары сапалы болып шығады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 20 мм |
| Жіптің диаметрі | M4 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Болат маркасы | Р6М5 |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 0.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996082905 |