
2 070 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех плашкасы 77056, М20 х 2,0 мм, сыртқы метрикалық жіптерді кесуге көмектеседі. Оны пайдалану оңай, сондықтан ол тіпті жаңадан бастаған шеберлер үшін де слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде күнделікті өмірде пайдалы болады. Қалыптың бір бөліктен тұратын конструкциясы бөлікті толығымен ұстауға және оны бір өтуде кесуге мүмкіндік береді, бұл жоғары дәлдіктегі және жоғары сапалы жіптерді жасайды.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Диаметрі | 45 мм |
| Жіптің диаметрі | M20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 50 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6H |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 2 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996082875 |