
2 200 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех ЭПСН электр дәнекерлеуіші-03-40/220 91302 ағаш сабы бар электр тізбектерін, сымдарды, ұсақ бөлшектерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Құралдың қуаты 40 Вт, сондықтан ол тапсырмаларды сәтті орындайды. Дәнекерлеуіш тұрмыстық және радиотехниканы жөндеу үшін, сондай-ақ автомобильдерге техникалық қызмет көрсету кезінде қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қыздыру уақыты | 4 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 390 мм |
| Шаншу материалы | мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қуат | 40 Вт |
| Қыздыру температурасы | 310 градус |
| Шаншу түрі | Ф4,5 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Шаншу нысаны | жауырын |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800075888 |