
2 124 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаш тұтқасы бар Sibrtech EPSN 25/220 91300 электрлік дәнекерлеу үтігі микросұлбаларды, ұсақ бөлшектерді және сымдарды дәнекерлеу үшін қолданылады. Қажет болған жағдайда оңай ауыстырылатын алынбалы ұшы бар. Құрал радиоәуесқойларға, автоэлектриктерге және өз қолдарымен жасаушыларға пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 390 мм |
| Шаншу материалы | мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қуат | 25 Вт |
| Қыздыру температурасы | 270 градус |
| Шаншу түрі | Ф3,5 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Шаншу нысаны | жауырын |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800075871 |