
3 909 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 913113 жинағы электронды компоненттерді дәнекерлеуге арналған және 5 элементтен тұрады — 30 Вт дәнекерлеу үтігі, тұғыр, ұш, паста және дәнекерлеу. Жинақта барлық қажетті элементтердің болуына байланысты сіз бірден жұмысқа кірісе аласыз. Дәнекерлегіш үтіктің қыздырғыш элементі — зақымдануға төзімді нихромды катушка, бұл соққы немесе құлау салдарынан құрылғының істен шығу қаупін азайтады. Ұшы конус тәрізді, ұсақ бөлшектерді дәнекерлеуге ыңғайлы. Жинақ электроника мен тұрмыстық техниканы жөндеуге ыңғайлы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Шаншу материалы | мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 градус |
| Шаншу түрі | Ф3,6 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996156606 |