
3 982 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sparta 913112 күйдіру жинағы ағаш дайындамаларда кескіндерді немесе әшекейлерді жасау үшін қажет нәрсенің барлығын қамтиды — 30 Вт дәнекерлеу үтігі, тұғыр және жезден жасалған ауыстырылатын ұштар. Керамикалық жылытқыш қыздырғыштың тұрақты жұмысын және беріктігін қамтамасыз етеді. Жинақ шығармашылықпен айналысу кезінде қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Шаншу материалы | мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 градус |
| Шаншу түрі | М7 |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | жауырын |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996156590 |