
2 537 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 913111 электриктің жөндеу жинағы жұмысқа дереу кірісуге мүмкіндік беретін 7 элементті қамтиды — 30 Вт дәнекерлеу үтігі, дәнекерлеу, флюс, екі бұрағыш, пинцет және тірек. Микросхемаларды, транзисторларды, сымдарды және басқа бөлшектерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Дәнекерлеуіш үтіктің қыздырғыш элементі нихромды спираль болып табылады, яғни құрылғы зақымдануға төзімді. Пластикалық тұтқаның арқасында құрылғының салмағы аз, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде маңызды. Жинақ шеберханада немесе үйде электр құрылғыларын жөндеу үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Шаншу материалы | никельмен қапталған болат |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 градус |
| Шаншу түрі | Ф3,6 мм |
| Қыздыру түрі | сыртқы жылыту |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996156583 |