
6 359,50 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ілмек тәрізді ұшы бар Sparta 913110, 100 Вт, 220 В импульстік дәнекерлеу үтігі сымдарды, электронды бөлшектерді және металл бөлшектерді дәнекерлеуге арналған. Жұмыс температурасы 400 градусты құрайды, бұл дәнекерлеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Құрылғы шеберханада, үйде немесе гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Шаншу материалы | мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қуат | 100 Вт |
| Қыздыру температурасы | 450 градус |
| Қыздыру түрі | шаншуға төзімділік |
| Тағам түрі | желі 220 В |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | доға тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996156491 |